Můj příběh

 

Jmenuji se Petra a jsem maminka jedné malé cácorky. Také velká milovnice dobré kávy a dobrého jídla.

Ačkoliv jsem vystudovaná inženýrka zemědělství a několik let jsem pracovala v oblasti interiérového designu, bylo to právě jídlo, kam vedly mé kroky na mateřské. Jídlo mě absolutně naplňovalo. Psala jsem foodblog, jezdila na foodfestivaly, pekla na zakázku...

Změna přišla v době covidu, kdy se veškeré akce zrušily a život se změnil. Celý food bussines pro mě začal ztrácet význam, byla jsem bez energie, frustrovaná.

A tak jsem začala tvořit! Zkoušela jsem motat, cokoliv, moc se mi to líbilo, ale byla jsem samouk a tak to chvíli trvalo. Prvními výtvory byly lapače snů, macrame lístky a pak to začalo postupně přibývat.

Byl to hlavně relax a čištění hlavy a po prvních prodaných kusech jsem si řekla, že založím vlastní značku, že to prostě zkusím. Najednou to dávalo smysl. Najednou tu byla práce, která mě naplňovala, ale zároveň dávala prostor pro rodinu.

A tak vzniklo HANY! Ruční tvorba unikátních dekorací pro zútulnění vašich domovů vyrobených s radostí. Věřím totiž, že má radost z tvorby se přenáší do každého kousku a dostane se až k vám domů.

Ráda macrame kombinuji s květinami a často tak vznikají kousky unikátní, ojedinělé. A vy tak můžete mít jistotu, že stejnou dekoraci nikdo jiný mít nebude.

Dbám na kvalitu nejen provedení, ale i použitých materiálů, proto aby životnost dekorací byla, co nejdelší a dělala vám radost co nejdéle.

Snažím se vyhýbat plastům a tak i balení dekorací je ekologické.

Každý kousek, který vytvořím, tvořím s láskou, s velkou radostí a s pocitem, že se ta radost bude šířit dál! A bude zpříjemňovat každý den vašeho života.

Děkuji, že jste ke mě zavítali. A děkuji za vaši podporu.

Ať se vám tu líbí!

S láskou Petra

Jmenuji se Petra a jsem maminka jedné malé cácorky. Právě ta mě k tvoření přivedla. Pro ni jsem vytvořila svůj první lapač snů a tvoření mě nadchlo a nakonec úplně pohltilo. Už jako malá holka jsem se učila se svou
dop (7)