Můj příběh

 

Jmenuji se Petra a jsem maminka jedné malé cácorky. Také velká milovnice dobré kávy a dobrého vína.

Ačkoliv jsem vystudovaná inženýrka zemědělství a několik let jsem pracovala v oblasti interiérového designu, bylo to právě jídlo, kam vedly mé kroky na mateřské. Jídlo mě absolutně naplňovalo. Psala jsem foodblog, jezdila na foodfestivaly, pekla na zakázku...

Změna přišla v době covidu, kdy se veškeré akce zrušily a život se změnil. Celý food bussines pro mě začal ztrácet význam, byla jsem bez energie, frustrovaná.

A tak jsem začala tvořit! Zkoušela jsem motat, cokoliv, moc se mi to líbilo, ale byla jsem samouk a tak to chvíli trvalo. Všechno jsem se učila  sama, za pochodu stylem pokus omyl, abych si všechno pěkně osahala.  Prvními výtvory byly lapače snů, macrame lístky (ty mi daly pěkně zabrat) a pak to začalo postupně přibývat. Chtěla jsem zkusit všechno.

Byl to hlavně relax a čištění hlavy a po prvních prodaných kusech jsem si řekla, že založím vlastní značku, že to prostě zkusím. Najednou to dávalo smysl. Najednou tu byla práce, která mě naplňovala, ale zároveň dávala prostor pro rodinu.

A tak vzniklo HANY! Ruční tvorba unikátních dekorací pro zútulnění vašich domovů vyrobených s radostí. Věřím totiž, že má radost z tvorby se přenáší do každého kousku a dostane se až k vám domů.

Před několika lety jsem si také udělala aranžérský kurz a protože mám květiny opravdu moc ráda, tak je s macrame často kombinuji. Díky tomu  vznikají kousky unikátní a ojedinělé. A vy tak můžete mít jistotu, že stejnou dekoraci nikdo jiný mít nebude.

Dbám na kvalitu nejen provedení, ale i použitých materiálů, proto aby životnost dekorací byla, co nejdelší a dělala vám radost co nejdéle.

Snažím se vyhýbat plastům a tak i balení dekorací je ekologické, co nejvíc to jde.  

Každý kousek, který vytvořím, tvořím s láskou, s velkou radostí a s pocitem, že se ta radost bude šířit dál! A bude zpříjemňovat každý den vašeho života.

A proč vlastně HANY? Nejsem Hanka, což by se nabízelo, ale Petra. Ale příjmením Hanyková (pozor nezaměňovat s Hanychová, s tím jsem si taky pěkně užila 😄), takže proto. Je to taková zkratka.

Děkuji, že jste ke mě zavítali. A děkuji za vaši podporu.

Ať se vám tu líbí!

S láskou Petra 🩷

Jmenuji se Petra a jsem maminka jedné malé cácorky. Právě ta mě k tvoření přivedla. Pro ni jsem vytvořila svůj první lapač snů a tvoření mě nadchlo a nakonec úplně pohltilo. Už jako malá holka jsem se učila se svou
dop (7)