Duhové rodiny

Duhové rodiny,  dekorace, která byla vytvořena jako PODPORA!

Podpora všem duhovým rodinám! I duhové rodiny a páry, ať už s dětmi nebo bez nich potřebují svou vlastní osobitou dekoraci.

A další moje podpora směřuje českým značkám, z jejichž materiálů ( těch hlavních) jsem dekorace vyrobila

Každá dekorace obsahuje důležitý nápis "LÁSKA JE JEN JEDNA". Protože láska JE jen jedna, bez rozdílu pleti, národnosti nebo pohlaví...

Elipsy pro mě vyrobila česká firma VAŠETVORBA.

Sukně HOLČIČEK (a MAMINEK) je vyrobená z duhové příze Pastelka, která pochází z dílky šikovné mladé maminky stojící za projektem Tvořím Duhu. Pastelka je příze vyrobená rodinnou firmou na Slovenku. Je spletená z recyklované bavlny a skládá se z těch nejjemnějších pastelových odstínů barev Růžová, Lila, Žlutá, Nebeská modrá a Zelená.

Vlasy HOLČIČEK a MAMINEK i KLOUČKŮ a TATÍNKŮ i DĚTIČEK jsou vyrobeny z příze, která nese název Angel a je produktem opět české zn. Yarn Mellow. Od této české značky pochází i oblečení tatínků a malých kloučků a sukýnky malých holčiček.

UPOZORNĚNÍ:

Rodiny s maminkami a holčičkové páry jsou v kruhu bílém ( mají duhové šaty) a rodiny s tatínky a kloučkové páry jsou v kruhu duhovém. Výřez s nápisem a srdíčka jsou součástí každé dekorace!

V přiloženém vzorníku barev najdete možnosti, ze kterých můžete vybírat barvu vlasů a oblečení, výběr mi napište do poznámky! Stejně tak mi napište, jestli chcete vlasy krátké, dlouhé nebo třeba vousy.
Maminky a velké holčičky (= páry bez dětí) mají vždy duhové šaty, barvu vlasů možno vybrat ve vzorníku.
Malý holčičkám ( děti) možno vybrat barvu vlasů i šatiček. 
Tatínkům,  velkým kloučkům (=páry bez dětí) i malým kloučkům možno vybrat barvu oblečení a vlasů. 
Je mi jasné, že i některé maminky a velké holčičky raději nosí kalhoty a také krátké vlasy, pokud je to váš případ, napište mi to do poznámky.
 

Tyto duhové rodiny jsou LIMITOVANOU EDICÍ a jsou pouze na objednávku dle konkrétního požadavku!

Pokud chcete vyrobit rodinu maminka+ tatínek, příp.+ děti, napište mi to, prosím do poznámky nebo do emailu a domluvíme se!

Varianta:
Dostupnost Na objednávku- odeslání do 14 dnů Na objednávku- odeslání do 14 dnů Na objednávku- odeslání do 14 dnů Na objednávku- odeslání do 14 dnů Na objednávku- odeslání do 14 dnů Na objednávku- odeslání do 14 dnů Na objednávku- odeslání do 14 dnů Na objednávku- odeslání do 14 dnů Zvolte variantu
Možnosti doručení
730 Kč 730 Kč 810 Kč 810 Kč 890 Kč 890 Kč 650 Kč 650 Kč od 650 Kč
Duhové rodiny
macrame duhove rodiny maminky tri deti hany 06
Novinka
Individuální přístup
Malé náviny
Doprava zdarma nad 1500 Kč
Ruční práce

Kruh dekorace má průměr 25 cm.

Složení: kovový kruh, recyklovaná bavlna, bavlna, dřevěná tyčka, dřevěný korálek, dřevěný výřez, lněný provázek

Dekorace Duhová rodina je určena pouze k dekorativním účelům, není to hračka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: